About Us Style 1

Who We Are

We’re your 24/7 tech support team, ready to set up and fix your mobile, tablet or computer, and help you master it. We can help you in selected stores and over the phone.

At FixTeam we are obsessed with gadgets and gizmos. We’re the folks standing in line on launch day waiting for the latest smartphone or gaming console.We love all things tech, but don’t confuse our passion for snobbery. We’re not self-described geniuses, but we are experts at what we do.

We Can Fix It!

Our prices for iPhone repairs are competitive with anyone in the city. We repair cracked screens for all models of iPhones and repair broken buttons, speakers and cameras as well. Cracked screen on your new iPhone? We fix that.

Testimonials

“Gülem Gsm’in teknisyenleri çok cana yakın ve bilgili ve maliyetlerin diğer telefon mağazalarından çok da farklı olmadığını gördüm, genel olarak zamandan ve onarım maliyeti için pazarlık yapmak için telefon mağazası arama zahmetinden tasarruf ediyorum”

Damla Sağın

Damla Sağın

“iPhone 6 ekranım değişti. Randevuma sabah 9:30 gibi erken gelmeme rağmen 20 dakikada telefonum onarıldı. Harika iletişim, harika hizmet ve makul bir fiyata. İhtiyaç olursa kesinlikle tekrar kullanmak isterim.”

Berke Eski

Berke Eski

“Bu adamlar iPhone’umu çok hızlı tamir ettiler ve harika görünüyor! Telefonumu tamir ettikleri için cam ekran koruyucuyu biraz daha ucuza bile aldım! Kesinlikle hizmeti seviyorum! ! ! Kesinlikle tavsiye ederim!”

Megan Steele

Megan Steele
× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?