Didim Cep Telefonu Tamiri

Didim iPhone Teknik Servis & iPhone Yetkili Servis Arasındaki Farklar

iPhone yetkili teknik servis, kısaca Apple tarafından yetkilendirilmiş servislerdir. Onarım süresi ve süreci, Apple’ın servis protokolüne uygun olarak işler. Değiştirilecek parçalar da Apple tarafından sağlanır. iPhone teknik servisler ise yetkili servislerden fiyat, garanti, işlem süresi ve orijinal parça kriterleriyle ayrılır.

iPhone teknik servis ve yetkili servislerin kendilerine göre artı ve eksileri vardır. Fakat her halükarda kalitesiz işçilik yapan iPhone teknik servislere dikkat edilmelidir. Kalitesinden şüphelendiğiniz iPhone teknik servisler için sormanız gereken birkaç soru vardır:

  • İşlemi yapacak olan teknisyenin sertifikası var mı?
  • Takılan parçalar kalitesiz yan sanayi ürünler mi yoksa Apple standartlarına uygun bir muadil mi?
  • Yapılan işlem ve ürünlere garanti veriliyor mu?

Didim Telefoncu iPhone teknik servislerinde işlemler sertifikalı teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Değiştirilen parçalar ise premium kalitede olan muadil ürünlerdir. Didim Telefoncu iPhone teknik servisinde işlemleriniz daha kısa sürede ve daha az maliyetli bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü, yetkili servisler Apple tarafından belirlenen fiyat dışında hizmet sunamazlar. Fakat, Didim Telefoncu iPhone teknik servisi, telefon güvence paketleri ve özel kampanyalar ile sizlere farklı fiyat seçenekleri sunar.

Sahte iPhone Yetkili Servisler

iPhone teknik servisi seçerken iyi bir araştırma yapmak gerekir. İster iPhone teknik servis ister iPhone yetkili servis seçin. Yetkili teknik servis seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise Sahte Yetkili Teknik Servislerdir. Bu servisler size, üretici firmanın logosunu kullanarak yetkili teknik servis olduğunu ve orijinal parça ile değişim yapacağını söyleyebilir. Fakat, verilen vaatlerin hiçbiri yerine getirmezler ve kaliteli hizmet alamayacağınız gibi başka konularda da kandırılabilirsiniz. Örneğin;

  • Cihazınızın başına bir şey gelirse hukuken karşılık verecek birini bulamayabilirsiniz.
  • Orijinal parça değişimi adı altında sizden yüksek fiyatlar talep ederek kalitesiz parçalar takabilirler.
  • Daha da kötüsü, parça değişimi yaparken telefonunuzdaki diğer orijinal parçaları alıp sahtesiyle değiştirebilirler.
  • Yaptıkları işlem garanti kapsamı içinde olduğunu söyleyebilirler. Fakat gerçek yetkili servisler dışında yapılan işlemlerin hepsi garanti kapsamı dışındadır. 

Yanlış seçimler ve “ucuz” işlem adı altında kalitesiz işçiliği ve ürünü seçtiğinizde iPhone cihazınız ileride daha fazla sorun çıkarmasına yol açar. Bu yüzden aslında ucuz, kalitesiz ve “idare eder” olanı seçmek size daha pahalıya patlar.

Didim Telefoncu iPhone Teknik Servis Ücretleri

Fiyat, müşterilerin sahte yetkili servis ve kalitesiz teknik servis seçmesindeki en büyük faktördür. Yetkili servislerin yüksek fiyatları müşterinin sahte servis seçmesindeki başlıca nedendir. Buna karşın olarak, Didim Telefoncu teknik servislerinde iPhone servis ücretleri sabittir, müşteriye göre değişmez ve en kaliteli parçayı ve işçiliği en hesaplı fiyat ile müşteriye sunar.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?