We Can Fix It Almost
As Fast As You Can
Break It.

We do fast phone repair. In most cases, technicians will be able to repair your device in just minutes, we’ll normally get your phone in and out in 45 minutes or less.

About Us
phone_1

Our Repairs Mean Business.

Broken and slow-performing devices can grind productivity down to a halt for big and small companies. FixTeam can get business booming again.

Contact Us

We Can Fix It!

Our prices for iPhone repairs are competitive with anyone in the city. We repair cracked screens for all models of iPhones and repair broken buttons, speakers and cameras as well. Cracked screen on your new iPhone? We fix that.

Testimonials

“Gülem Gsm’in teknisyenleri çok cana yakın ve bilgili ve maliyetlerin diğer telefon mağazalarından çok da farklı olmadığını gördüm, genel olarak zamandan ve onarım maliyeti için pazarlık yapmak için telefon mağazası arama zahmetinden tasarruf ediyorum”

Damla Sağın

Damla Sağın

“iPhone 6 ekranım değişti. Randevuma sabah 9:30 gibi erken gelmeme rağmen 20 dakikada telefonum onarıldı. Harika iletişim, harika hizmet ve makul bir fiyata. İhtiyaç olursa kesinlikle tekrar kullanmak isterim.”

Berke Eski

Berke Eski

“Bu adamlar iPhone’umu çok hızlı tamir ettiler ve harika görünüyor! Telefonumu tamir ettikleri için cam ekran koruyucuyu biraz daha ucuza bile aldım! Kesinlikle hizmeti seviyorum! ! ! Kesinlikle tavsiye ederim!”

Megan Steele

Megan Steele
Lansing, Delta Township

6334 W. Saginaw, Suite D
(810) 123 4567

More Info
Grandville, Rivertown Crossings

4693 Wilson Ave SW, Ste J
(820) 123 4567

More Info
Fort Wayne, Coldwater Rd.

4419 Coldwater Road
(830) 123 4567

More Info

Sell Your Broken Device

We pay top dollar for broken cell phones and tablets. If you’ve decided not to get your device fixed, we’d love to buy it for you.

× Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?